Tadilat Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon

Ev daire yenileme tadilat çalışmaların da müşteri istekleri ön planda olan tadilat çalışmaları seçilen model ürünler doğrultusun da bire bir istişare ile tasarımlar sunmaktayız. Ev dekorasyonu yenileme tadilatı kavramı tüm açıklığı ile müşteri istekleri ve seçilen modeller, tasarımlara eklenir. Ev daire yenileme tadilat çalışmaların da extra isteklerin yanı sıra farklı ve sıra dışı tasarım talepleri ve istekler başarılı bir şekilde projelendirerek sunuma hazırlıyoruz. Mekanınız da hayal gücünüzle yaratmak istediğiniz dekorasyon ve dekoratif tadilat işlerinizi profesyonel sanata önem veren ustalar ve ekibimizle istenilen gün ve zaman diliminde bitirerek teslimat yapıyoruz. Komple A, z, ye anahtar teslimi ev daire tadilat işlerinizi yapılan sözleşme gününde teslim ediyoruz.

Banyo Yenileme Tadilat Çalışmaları

Kullanımı sürekli olan ve mekanın vazgeçilmezi olan banyolar ıslak ve nemli olan kısımları zemin seramik döşemeleri ve aksesuarları mutlaka deforme olacaktır. Bu sebepten dolayı banyo tadilatı malzemeleri ayrıcalıklı seçilmelidir. Eskiyen ve deforma olan ürünleri ya yenisiyle değiştirip yada tadilat yapmak zorun da kalabilirsiniz? Banyo tadilatı işlerin de malzeme seçimi çok önemli bir husustur. İstanbul genelin de yaptığımız tadilat çalışmaların da banyolarda oluşan küf kokusu aile fertlerini zaman içinde sağlığınızı tehlikeye sokmaması açısından, banyo tadilatı ihtiyaç haline gelir. Bu tadilat işlerin de firma olarak, Dekor tadilat firması sizlere bir telefon kadar yakın ve tüm sorunları çözmektedir.

Mutfak Yenileme Tadilat Çalışmaları

Evinizin en değerli köşesi mutfaklar evimizin içerisinde en çok kullanılan bölümü özellikle bayanların zamanın çoğu mutfak da geçtiği için mutfaklarının kusursuz ve modern bir mutfağa sahip olmak isterler. Tadilat yapılan bir mutfak da tüm imalat ve mobilyalar kendi zevkimize ve hayal ettiğiniz tasarımlara istediğiniz mutfak modeli seçtiğiniz tezgah modeli ve mutfağınıza yakışan aksesuarla dizayn ettiğiniz, bir mutfağa sahip olmak sağlığınız için uyguladığınız, mutfak tadilat tasarımı sizi psikolojik olarak da rahatlatacaktır. Belenco tezgah firması olarak, İstanbul il ve İlçe hizmet veren kaliteden ödül vermeyen, çalışmalar sunan bir firmadır. Eskiyen mutfak dolaplarınızı ve eski sistem duvarları seramik olan mutfaklarınızı şık dokunuşlarla seramikleri iptal edip saten sıvası ile modern mutfaklara eş değer seviyesine getirmekteyiz. Zamana ve yıllara yenik düşen mutfak zemin döşemeleri istediğiniz tarzda döşemeleri değişmesi gereken işlerden biridir mutfak tadilat işlerin de yeni model bir mutfak için görselliğin ve kaliteli ürün kullanmak bir o kadar önemlidir.

2021 Ev Yenileme Tadilat Fiyatları

İstanbul genelin de, Komple ev tadilatı çalışmaların da hizmet veren kaliteli ürün ve yaptığı işi bile bildiği işi yapan firma olarak ön plana çıkan bir firmadır. Mobilya imalatı ve mutfak tezgahı imalatı firmamız tarafından imalat yapıldığı ortalama, Tadilat dekorasyon fiyatları imalat fiyatlarıdır. İş gücü ve Profesyonel ekibimiz ile ev dekorasyonu yenileme ve tadilat çalışmalarımız siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. İstanbul il ve ilçelerine sunduğumuz komple ev tadilatı yapacağımız çalışmalar ve fiyatlarını 2 seçenekli şekilde sunmaktayız. Sıraladığımız ve yapılacak işler bire bir mekanımız da ürünler seçilip iş başlangıcı sözleşme mekanımız da yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz 2 adet paket tadilat fiyatları seçeneklerde her 2 paket için geçerli olan mutfak dolabınız 15 m2 üzeri çıkan metrajlar da 3. metre tül Granit mutfak tezgahı hediyemizdir.

Modern Klasik Ev Yenileme Tadilat Fiyatları

Sıhhi Tesisat Ve Elektrik tesisat İşleri Bölme duvarların Kırım ve yıkım yapım İşleri Alçı Sıva Duvarlarını hizalama Yapım İşleri Alçıpen Tavan Mantolama işleri Boya Badana Yapım İşleri Seramik Fayans İşleri Laminant Parke Yer Zemin Döşeme Yapılması (Mobilya) Mutfak Dolabı Gövde MDF Lam Kapaklar Akrilik Tezgah Granit Modeli Komple Banyo Tadilatı, 1 Adet Duşa kabin Camlı) Klozet Çeşme Ve Aksesuarları 3 d Tasarım Projesi Çizim Ve Oluşturma Dekoratif Sıva Yapım İşleri 5 Adet Oda Kapıları Amerikan Panel Kapı Mutfak Kemer Kapı İşleri Kombi Taşıma İşleri Doğal Gaz Tadilat İşleri, Bu Şekil de, Yaptığımız, Modern Ev Yenileme Tadilat Fiyatları? 42.500 TL, Olarak fiyatlandırılır.

Lux Ev Yenileme Tadilat Fiyatları

Sıhhi Tesisat Ve Elektrik tesisat İşleri Bölme duvarların Kırım ve yıkım yapım İşleri Alçı Sıva Duvarlarını hizalama Yapım İşleri Alçıpen Tavan Mantolama işleri Boya Badana Yapım İşleri Seramik Fayans İşleri Laminant Parke Yer Zemin Döşeme Yapılması (Mobilya) Mutfak Dolabı Gövde MDF Lam Kapaklar Lake Tezgah Çimstne, Belenco Modeli Portmanto, Yatak Odası Yüklük Ve Şifonyer Ada Yemek Masası Komple Banyo Tadilatı, 1 Adet Duşa kabin Camlı) Klozet Çeşme Ve Aksesuarları 3d Tasarım Projesi Çizim Ve Oluşturma Dekoratif Sıva Yapım İşleri 5 Adet Oda Kapıları Amerikan Panel Kapı Mutfak Kemer Kapı İşleri Kombi Taşıma İşleri Doğal Gaz Tadilat İşleri, Bu Şekilde Yaptığımız? Lux Ev Yenileme Tadilat Fiyatları, 65.000 TL, Olarak fiyatlandırılır.

Kuvars Mutfak Tezgahı Dünyası