Belenco Tezgah Görselleri

Belenco Tezgah Görselleri

Belenco tezgah firması olarak, Son yılların gözde bir tezgah modeli olan, Belenco mutfak tezgahı imalatın da bulunduğu konum itibari ile kalitesi ile tüm mutfaklar da yerini sabit hale getirmeyi başaran bir malzeme olmuştur. BELENCO İstikrarlı imalatı ile ve çoklu renk seçeneği ile özellikle mutfakların patronu bayanların tek geçtikleri bir mutfak tezgahı modeli olmaya hak kazanmıştır.

Belenco mutfak tezgahı Türkiye`nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve mühendislikle yorumlayarak, Katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlara uyumlu estetik ve işlevsel yüzeyler üretip sergilemektedir. Belenco olağanüstü derece de sağlam ve dayanıklı olan tüm ürün gücünü doğal kuvars malzemesinden almaktadır. Belenco Kuvars Nedir! Belenco kuvars yüzeyler de tasarım ve teknolojiyle birleşerek çok kaliteli renkler ve günümüzün en tercih edilen, kuvars tezgah modeli olmuştur. Belenco model ve renk seçenekleri ile her zevke ihtiyaca ve beklentiye uygun farklı yüzey bitişleri ile çarpıcı ve eşsiz tasarımlara çok kısa süre de imza atmayı başarmıştır.

Belenco ürünü parlak yüzeyleri ışıl ışıl görünümleri ile şık ve göz alıcı tezgah modelleri ile mekanlara kaliteli ürünü sayesin de tüm görsel mekanlar da vazgeçilmez bir ürün tezgah modeli olmuştur. Belenco Kuvars Tezgah Modelinin Özellikleri! Belenco kuvars % 93 oranında içerdiği son derece sağlam ve dayanıklı doğal kuvars minerali ve üstün nitelikli polimerler sayesinde benzersiz bir dayanım ve eşsiz doğal tezgah modeli olmuştur.

Belenco kuvars tezgah taşları ana maddesi mermer tozu reçine ve az miktar da olsa polyesterden oluşan kuvars taşlar malzemesinin ham maddesini oluşmaktadır. Türkiye de belenco kuvars taşların içinde ilk piyasaya sürülen kuvars tezgah taşı olarak imalata başlayan firmadır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran kuvars taşlar imalat olarak çoğalmıştır. Belenco kuvars taşa rakip olarak çok kuvars taş imalata girmiş olmakla beraber lakin belenco kalitesini sergileyen bir model çıkmamıştır.

Kuvars Mutfak Tezgahı Dünyası