Granit Tezgah Fiyatları

Granit Tezgah Fiyatları
Geçtiğimiz zor dönemler de ve ekonominin dalgalanma ve fahiş fiyat artışlarına doların yükselmesi sebebi ile gelen tüm zamlara rağmen, Granit mutfak tezgah fiyatları siz müşterilerimizin ekonomik bütçesini sarsmayacak şekilde belirlemeye dikkat göstermekteyiz. Taktir edersiniz ki bizlerin de esnaf olarak piyasa şartlarına ayak uydurmamız gerekmektedir. son zamlarda sonraki granit tezgah fiyatları 550 tl başlamaktadır. Kuvars tezgah taşları gibi granit fiyatları da renk ve model seçimine göre fiyat aralığı bulunmaktadır.

Siyah Renkli Granit Tezgah Fiyatları?

Günümüz şartların da en çok tercih edilen granit tezgah modellerin de siyah renkli tezgah modelleri kuvars yapay döküm taşlara rakip gösterilen siyah granit mutfak tezgahı fiyatlarını doların yükselişi ve son gelen zamalara rağmen sabit tutabilmek için çok emek sarf ediyoruz. Siyah granit tezgah fiyatları sıralama firma olarak belirlediğimiz fiyatlar. Siyah absolid black tezgah fiyatı 950 TL Siyah ash black tezgah fiyatı 800 TL, Siyah blue pearl granit tezgah fiyatı 1.100 TL Emeral pearl gran tezgah fiyatı 1.200 TL, Altın yaldızlı Star Galaxy granit tezgah fiyatı 1.000 TL, (NOT) Metraj fazlası olan siyah granit tezgahlar da fiyatta indirim söz konusudur.

Granit Mutfak Tezgah Taşının Özellikleri!

Granit tüm tezgah modellerine nazaran uzun ömürlü olması ve sert bir minerale sahip olması sebebi ile büyük avantaj olarak gözden kaçmamaktadır. Granit tezgah olası kimyasal tepkimelere karşı dirençli asitli etkilere karşı güçlüdür. Leke tutmayan sert yüzeyi sayesinde kolayca temizlenebilen bir tezgah modelidir. İstenilen tüm özellikleri bünyesinde bulunduran granit rutubet ve nemlere karşı dayanımı oldukça üst safhadadır. Günümüz koşulların da Granit son derece sağlıklı koşullara sahip aynı zaman da ışığı sabit tutup yansıma özelliği ile gözleri yormayan ve zarar vermeyen, granit tezgah taşlarının ebatları ölçüleri ve kalınlıkları granit tezgah fiyatlarına etki eden önemli etkenlerdendir. Ankastre mutfaklarda tezgah set üstü fırın kullanıldığı için besili olarak imalat yapılır.
Kuvars Mutfak Tezgahı Dünyası