Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak Dolap Modelleri

Mükemmel model seçenekleriyle tasarlanan, Mutfak dolapları ve modelleri her mekan için özel imalat ile tasarlanıyor. mutfak modeli kapak seçimin de tezgah arası çalışmalarla uyumlu olan modeli özel seçip üretiyoruz. Mutfak dolabı model seçimi mekanın sahibi müşteri seçmektedir. Bu bölümde, ?Belenco tezgah firması? Olarak kendi imalatımız olan ve ``ÖZKAN MUTFAK,, Mobilya firmamız ile özel ölçü imalat ve montaj, çalışmalarımızı sergilemeye devam edeceğiz.

Mutfak Dolabı Kapak Modeli Nasıl Seçim Yapılmalıdır`

Bayanların sıkça sorduğu sorularından biri kapak modeli hangisi olmalı tabi ki her kapağın kendine göre duruşu ve güzelliği vardır. Son zamanların kapak seçimi akrilik ve lake kapak modelidir. Akrilk mutfak dolapları parlak dokusu ile göz kamaştırır. Lake mutfak dolapları ise hiç bir zaman asaletinden ödün vermeyen mutfak dolap modelidir. Özetlemek gerekirse model ve tasarımı belirleyici siz müşterilerimizdir.

Küçük Alanlara Sığdırılan Mutfak Modeli Nasıl Yapılmalıdır`

Lake mutfak modelleri küçük mekanlar da alanla sahip evler için en ideal açık mutfak dolabı modeli olarak mekanınıza en uygun mutfak modeli olarak seçim yapabilirsiniz. Lake mutfak dolapları modelleri ile küçük eviniz de mevcut alanı ve ortamı verimli küçük mutfak olarak kullanabilir, modern bir mutfak dekorasyonu yaratmanıza imkan sağlar. Küçük mutfak alanların en büyük sorunu olan kalın duvarların kapladığı alanlardır. Proje aşamasın da küçük değişikliklerle küçük olan mutfağınızı küçük ve büyük proje değişikleri ile kullanabilir hale getirebilirsiniz. Mekanınızda mutfak  iç dizayn imalatı yapacaksanız, mekanınıza uyacak tasarımı ve Lake mutfak dolap modelini seçerek küçük mutfağınızı çok kullanılışlı ve ferah bir mutfak haline getirebilirsiniz.

Akrilik Kapaklı Mutfak Dolabı İmalatı Nasıl Yapılmalıdır`

Akrilik mutfak modeli ?Medefe? Üstü yüzey kaplama mutfak kapağı modelidir. Akrilik kapak modelleri değişkenlik sağlayan modelleri vardır, Yani kalite olarak çoklu imalatı vardır. En kaliteli modeli çizilmez olanıdır. Piyasa da çizilmez kapak modeli yanın da yan sanayi olan farklı olan modelleri var, olan bir modeldir. Firma olarak bizim imalatımız akrilik mutfak modellerin de çizilmez kapak modelini kullanmaktır. ?Akrilik mutfak dolapları? Çizilmez olması ve kiri ve el izini göstermez, olması temizliği basit olmasıdır. Özellikle kulpların etrafı ıslak elle tutulduğu zaman kolay bir şekilde el izi kalır. Akrilik kapakla yapılan mutfak tasarımları parlak yüzeyi sayesinde temizliği basit olan bir kapak ürünümüzdür.

 (KAMPANYA) GRANİT TEZGAH HEDİYE!

15 m2 üzeri mutfak dolap siparişi veren müşterimize granit tezgah ve alttan yapıştırma evyesi hediyemizdir. Mutfak dolabı imalatı gövde MDF Lam çekmece rayları frenil kapak menteşeleri frenli kulp modelini müşteri belirler. Mutfak kapak modeli hangi model olursa olsun bu granit tezgah kampanyamız geçerlidir. Bir ayrıntıyı es geçmeyelim bu kampanya mutfak tezgahın boyu 3 m.tül ile sınırlıdır. 3 m.tülü metraj olarak geçen tezgahlarda fark almak zorundayız. Bu kampanya 2019 kış sezonu boyunca ve 2020 de devam edecektir. kampanyada kullanacağımız tezgah renk ve modellerini görebilirsiniz.

Kuvars Mutfak Tezgahı Dünyası