Mutfak Dolabı İmalat Çalışmaları

Mutfak Dolabı İmalat Çalışmaları

Mükemmel model seçenekleriyle tasarlanan, Mutfak dolapları ve modelleri her mekan için özel imalat ile tasarlanıyor. mutfak modeli kapak seçimin de tezgah arası çalışmalarla uyumlu olan modeli özel seçip üretiyoruz. Mutfak dolabı model seçimi mekanın sahibi müşteri seçmektedir. Bu bölümde, Belenco tezgah firması olarak kendi imalatımız olan ve ÖZKAN MUTFAK, Mobilya firmamız ile özel ölçü imalat ve montaj, çalışmalarımızı sergilemeye devam edeceğiz.

Lake Kapaklı Mutfak Dolapları Modelleri
Lake mutfak modelleri küçük mekanlar da alanla sahip evler için en ideal açık mutfak dolabı modeli olarak mekanınıza en uygun mutfak modeli olarak seçim yapabilirsiniz. Lake mutfak dolapları modelleri ile küçük eviniz de mevcut alanı ve ortamı verimli küçük mutfak olarak kullanabilir, modern bir mutfak dekorasyonu yaratmanıza imkan sağlar. Küçük mutfak alanların en büyük sorunu olan kalın duvarların kapladığı alanlardır. Proje aşamasın da küçük değişikliklerle küçük olan mutfağınızı küçük ve büyük proje değişikleri ile kullanabilir hale getirebilirsiniz. Mekanınızda mutfak iç dizayn imalatı yapacaksanız, mekanınıza uyacak tasarımı ve Lake mutfak dolap modelini seçerek küçük mutfağınızı çok kullanılışlı ve ferah bir mutfak haline getirebilirsiniz.
 
Akrilik Kapaklı Mutfak Dolapları Modelleri
Akrilik mutfak modeli MDF Üstü yüzey kaplama mutfak kapağı modelidir. Akrilik kapak modelleri değişkenlik sağlayan modelleri vardır, Yani kalite olarak çoklu imalatı vardır. Kaliteli modeli çizilmez olanıdır. Piyasa da çizilmez kapak modeli yanın da yan sanayi olan farklı olan modelleri var, olan bir modeldir. Firma olarak bizim imalatımız akrilik mutfak modellerin de çizilmez kapak modelini kullanmaktır. ?Akrilik mutfak dolapları? Çizilmez olması ve kiri ve el izini göstermez, olması temizliği basit olmasıdır. Özellikle kulpların etrafı ıslak elle tutulduğu zaman kolay bir şekilde el izi kalır. Akrilik kapakla yapılan mutfak tasarımları parlak yüzeyi sayesinde temizliği basit olan bir kapak ürünümüzdür.

Kuvars Mutfak Tezgahı Dünyası