MUTFAK TEZGAHI ÇALIŞMALARIMIZ

Granit mutfak tezgahı modelleri

Evet tezgah modeli deyince akla ilk olarak gelen granit mutfak tezgahı modeli gelir, sebebi ise organik deriz ya her zaman granit de doğal bir malzeme oluşu her daim tercih edilen bir tezgah taşı madilidir. Bu bağlamada unutmamaız gereken doğal mutfak taşı olan granit hakkını vermemiz gerekir, özellikle siyah renkleri tezgah imalatında mutfak lara her daim girmektedir.

Granit mutfak tezgahı çalışmalarımız üsküdar 

Çimstone mutfak tezgahı modelleri

 Türkiye de gün geçmezki bir kuvars malzeme çıkmasın, tabiki bu güzel ve iyi gelişme rekabete açık bir piyasa her zaman ekonamiyi ayakta tutar ve iş düzeni sağlıklı işler, bu rekabetin içinde olan, çimstone kuvars tezgah taşları ilk piyasaya çıkan taşlardan olup kalite ve sağlam oluşu nedeniyle mutfak tezgahı imalatın da 1 sıraya kimseye devretmeye de niyeti yoktur. Zaman içinde çıkan kuvars taş modelleri kendi çapında imaltlara devam ediyorlar.

Belenco mutfak tezgahı modelleri

Belenco mutfak tezgahı montajında tüm mutfak dolapları aynı seviyede olup olmadığını kontrol edip değilse teraziye alınması esastır. Eğer Mutfak dolapları ayarlanabilir, ayaklar üzerindeyse herhangi bir oynamayı engellemek üzere tüm ayakların düzgün olarak sabit olduğundan, emin olunmalıdır.

Göz alıcı belenco kuvars mutfak tezgahı dünyası