Belenco Tezgah Mutfağınıza Değer Katar

Mutfak tezgahı imalatı ve uygulama merkezi olarak, Belenco kuvars tezgah modellerimiz imalatçı ruhu ile hazırlanmış olup mutfaklarınızı dizayn ve tasarım imalatını üstleniyoruz. Belenco mutfak tezgahı modellerimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda düz baza veya alınlı olarak hazırlanır. Belenco şık görünümü çoklu renk seçeneği ile yüzey tasarımlarda ve uygulamalarda zevkinize hitap eden mekanlarınıza ayrı bir ışıltı katar. Belenco iç mekanlarda mutfak tezgahı için kullanacağınız, harika bir kuvars tezgah modeli olmuştur.

Belenco

Belenco doğal güzelliğini malzemesi olarak kuvars dan aldığı için çizilmez oluşu ve yüzey cilasının uzun yıllar özelliğini kaybetmemesi belenco tezgah taşlarını vazgeçilmez, tezgah modeli yapar, Ayrıca asitli malzemelerden etkilenmeyen bir kuvars DOĞAL malzemesidir. Siz değerli müşterilerimiz için doğal bir ürün olan, Belenco kuvars tezgah taşları için en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Belenco mutfak tezgahları isteğinize göre alınlı 45 gönye kesim, alınlı ve düz alınlı ve 4 cm çift kalınlık olarak en iyi işçilikle deneyimli elemanlarımızla üretim ve montajını yapmaktayız.

Çimstone

Kuvars taş çimstone mutfak tezgahı imalat da kalitesini kanıtlamış ve tüm mutfaklar da yerini sabit hale getirmeyi başaran bir malzeme olmuştur. ÇİMSTONE! İstikrarlı imalatı ile ve çoklu renk seçeneği ile özellikle mutfakların patronu bayanların tek geçtikleri bir mutfak tezgahı modeli olmaya hak kazanmıştır. ÇİMSTONE? Kuvars tezgah modeli olarak, ilk üretim yapan bir tezgah modelidir. Kaliteli ürn seçeneği ve ürütemi bozmadan senelerdir, imalat ve üretim yapan çimstone 15 yıl ürün garantisi ile her mutfak tezgahında görmemiz mümkündür.

Uygulamalar

Profesyonel uzman kadromuz ile 1983 yılından beri hizmet kalitesini gün ve gün potansiyeli yükselterek hizmete devam eden firmamız, BELENCO tezgah firmamız, Sektörde, Belenco, Çimstone, Granit, Mobilya, Dekor dekorasyon tadilat imalat ve uygulama yapan bir firma olarak sektörde tüm uygulama ve imalat hizmetlerine uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini esas sayarak hizmete uzun yıllar önce yaptığımız, gibi yapacağımız işler referansımız olmuştur.

Galeri

Bu bölümde tüm çalışmalarımız, Belenco, Çimstone, Dekor tadilat, Mutfak dolapları, tüm mermer ve granit uygulamalarımız mevcuttur. Sektörde mobilya imalatımızı dahil ederek üretim ve uygulamalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Kuşkusuz en çok mutfak tezgahlarda banyo konsol seçim yapabileceğiniz, Belenco aynı zamanda yüzey yapılarda dış cephe, denizlik, basamak ve bir çok mimarı yapılarda kullanabileceğiniz, bir yüzey malzemesi olarak da sınıfında kendini ispatlamış bir üründür, Belenco gücünü doğa malzemesi olan kuvarstan alır çizilmez ve cilasının uzun yıllar özelliğini kaybetmemesi ayrıca! Belenco tezgah taşını vaz geçilmez yapar ayrıca asitli malzemelerden etkilenmeyen bir kuvars malzemesidir.

Göz alıcı belenco kuvars mutfak tezgahı dünyası