BELENCO Tezgah

Kuvars Mutfak Tezgahı İmalatı

Kuvars tezgah taşları? Belenco, Çimstone, & tüm kuvars tezgah modellerimiz imalatçı ruhu ile hazırlanmış olup mutfaklarınızı dizayn ve tasarım imalatını üstleniyoruz. 

Kuvars mutfak tezgahı modellerimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda düz baza veya alınlı olarak hazırlanır.

Belenco

Belenco doğal güzelliğini malzemesi olarak kuvars dan aldığı için çizilmez oluşu ve yüzey cilasının uzun yıllar özelliğini kaybetmemesi belenco tezgah taşlarını vazgeçilmez, tezgah modeli yapar, Ayrıca asitli malzemelerden etkilenmeyen bir kuvars DOĞAL malzemesidir. Siz değerli müşterilerimiz için doğal bir ürün olan, Belenco kuvars tezgah taşları için en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Belenco mutfak tezgahları isteğinize göre alınlı 45 gönye kesim, alınlı ve düz alınlı ve 4 cm çift kalınlık olarak en iyi işçilikle deneyimli elemanlarımızla üretim ve montajını yapmaktayız.

Çimstone

Kuvars taş modeli çimstone mutfak tezgahı imalat da kalitesini kanıtlamış ve tüm mutfaklar da yerini sabit hale getirmeyi başaran

Uygulamalar

Firma olarak, Profesyonel uzman kadromuz ile 1983 yılından beri hizmet kalitesini gün ve gün potansiyeli yükselterek hizmete devam eden firmamız,

Galeri

Bu bölümde tüm çalışmalarımız, Belenco, Çimstone, Dekor tadilat, Mutfak dolapları, tüm mermer ve granit uygulamalarımız mevcuttur. Sektörde mobilya imalatımızı dahil ederek üretim ve uygulamalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Kuşkusuz en çok mutfak tezgahlarda banyo konsol seçim yapabileceğiniz, Belenco aynı zamanda yüzey yapılarda dış cephe, denizlik, basamak ve bir çok mimarı yapılarda kullanabileceğiniz, bir yüzey malzemesi olarak da sınıfında kendini ispatlamış bir üründür, Belenco gücünü doğa malzemesi olan kuvarstan alır çizilmez ve cilasının uzun yıllar özelliğini kaybetmemesi ayrıca! Belenco tezgah taşını vaz geçilmez yapar ayrıca asitli malzemelerden etkilenmeyen bir kuvars malzemesidir.

Kuvars Mutfak Tezgahı Dünyası